עת בציר

הקיץ בשיאו ועליית הטמפרטורות הובילה אותנו, בשעה טובה, לתחילתו של בציר 2021.

נאספנו בשבוע שעבר בכפר היין והתחלנו לבצור תחילה שתי חלקות של ענבי סוביניון בלאן, שכבר נמצאים בשיאה של תסיסה בחדר המיכלים ביקב.

הענבים בעלי ריח וטעם פרחוני נהדר ובימים הקרובים נבצור חלקות נוספות שימלאו בכל טוב את המיכלים הממתינים בסבלנות רבה לבאות (:

כמות ענבי הפינו-גרי שנבצרו השנה הוכפלה תודות לחלקות חדשות שנטענו, ענבי הזינפנדל ליין הרוזה שלנו מוינו והם נראים ומריחים טוב מטוב.

בשבוע הבא נבצור את ענבי הפינוטאז', ובכך נגדיל את כמות ה- 4 עונות 2021, בעוד כ2000 בקבוקים!

ביקב – תפסה את מקומה חבית התיישנות חדשה בנפח 2500! ליטר עבור ענבי שנין בלאן, שעשתה את דרכה אלינו מצרפת הרחוקה והיא ניצבת ברחבת המיכלים לצד אחותה הזהה שהגיעה אלינו לפני שנתיים.

צוות העובדים של כפר היין הצטרף בשמחה לבציר ובין הגפנים אפשר למצוא השנה את: אסף ג'וניור, מאיה ונדב הנהדרים, שמטפחים ומארחים אתכם מדי יום בקפה עדיקא.

נספר לכם כאן לראשונה שאסף עומל מזה כמה שנים על ברנדי נהדר שזוקק מענבי פרנץ' קולומבאר והחל לנוח בחביות עץ כבר לפני 7 שנים.

זהו פרי טיפוחיו החדש של אסף שמצטרף לגראפה החיננית שלנו ויימכר בעתיד הקרוב בכפר היין לאמיצים שביניכם.

את כל חברינו הבוצרים נעדכן, כי בציר חברים יתקיים לקראת סוף אוגוסט. עדכון יצא בהקדם האפשרי, גם ברשתות החברתיות וגם בדיוור הבא- הכל תלוי בשמש ובקצב הבשלת הענבים כידוע.

בינתיים – נזמין אתכם לשמור את התאריך – 15/10 שישי, בצהרי היום, לחגוג איתנו את סוף הבציר בכפר היין שלנו. חָגבַּציר 2021 פרטים בהמשך כמובן.

שיתוף:

אולי יעניין אותך גם...

TOP
Arrow

סל הקניות 0

נצפו לאחרונה 0

התחברות
יצירת חשבון

קישור להגדרה של סיסמה חדשה יישלח לכתובת האימייל שלך.

שחזור סיסמה

שכחת סיסמה? נא להזין את שם המשתמש או כתובת המייל איתה נרשמת בעבר ואנחנו נשלח אליך למייל לינק ליצירת סיסמה חדשה

האם גילך מעל 18?